Catering

Jeżeli catering- to my!!!

Zajmujemy się cateringiem dla firm związanych z obsługą szkoleń,konferencji, sympozjów, itp. jak i Gości indywidualnych.

Jesteśmy w stanie zapewnić wyżywienie na imprezy – nawet dla kilku tysięcy osób!

Naszym celem jest 100% satysfakcja Klientów.

Jeśli szukasz firmy cateringowej, która spełni Twoje oczekiwania, to jesteś we właściwym miejscu.

Podejmiemy się realizacji każdego zlecenia nadając mu wymiar nie tylko profesjonalnej obsługi ale również najwyższych standardów. Staramy się aby wszystkie oferty cateringowe zostały dopracowane w najdrobniejszych szczegółach, aby sprostać stawianym oczekiwaniom i jednocześnie dopasować się do indywidualnych potrzeb i preferencji.Stawiając na Nas, będziecie Państwo mieli pewność, że nawet najmniejsze szkolenie, konferencja, kongres czy bankiet będą wyjątkowe.

Nasza firma nadaje niepowtarzalny smak imprezom rodzinnym jak i firmowym co sprawia, że są one niezapomnianą podróżą kulinarna. Dostosowujemy nasze menu do konkretnych oczekiwań lub komponujemy indywidualne menu idealnie wpisujące się w charakter danej uroczystości.

Organizujemy małe spotkania biznesowe, przyjęcia dla kilkunastu osób, poprzez bankiety i konferencje, aż po sympozja czy kongresy dla kilku tysięcy uczestników. Każda impreza ma niepowtarzalny charakter a Goście wspominają ją z zachwytem.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Interesujące?

Bezpłatna wycena

Kontakt z nami
Show

rezerwacja